Головна / Публікації / Перша відзнака СНУ імені Лесі Українки

Перша відзнака СНУ імені Лесі Українки

16–18 жовтня за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті». За підсумками тематичних конкурсів СНУ імені Лесі Українки відзначений Золотою медаллю у номінації «Інновації у співпраці вищих навчальних закладів з ринком праці».
Відкриття заходу відбулося за участю заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Петра Кулікова, першого віце-президента, академіка НАПН України Володимира Лугового, віце-президента, академіка НАПН України Андрія Гуржія.
У виставці взяли участь навчальні центри, заклади різних рівнів і форм власності, регіональні та муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, підприємства та фірми, що працюють на терені освіти, наукові та міжнародні установи і представництва.
Мета заходу – узагальнити й усебічно представити широкій громадськості, педагогам, фахівцям, науковцям досвід інноваційної діяльності освітніх закладів, їх здобутки, упровадження інформаційно-комунікаційних технологій, нові й уже апробовані електронні та технічні засоби навчання, нові можливості введення засобів ІКТ, що відповідають сучасним вимогам освітньої практики, визначити і обговорити пріоритетні проблеми подальшого вдосконалення процесу навчання і виховання.
Відділ сприяння працевлаштування СНУ імені Лесі Українки представив свої здобутки у номінації «Інновації у співпраці вищих навчальних закладів з ринком праці». Було узагальнено напрацювання університету із залучення інвестицій до розвитку нових форм співробітництва з ринком праці, досвід зі створення із структурами бізнесу, підприємництва, органів державної влади й управління спільних навчальних і наукових лабораторій, тренінгових центрів, діяльність у рамках міжнародних угод для стажування, підвищення кваліфікації викладачів і навчання студентів, виконання спільних наукових досліджень та отримання міжнародних грантів ВНЗ. За результатами окрім Золотої медалі подяками відзначено роботу в.о. ректора СНУ імені Лесі Українки Ігоря Коцана та колективу університету.

Вл. інф.

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело