Головна / Публікації / Перетвори ідею на стартап!

Перетвори ідею на стартап!

YEP!

YEP! запрошує студентів і молодих учених робити стартапи у програмі з підприємництва YEP!Starter. Yep!Starter – тримісячна програма, яка допоможе перетворити ідею на стартап.

Випускники YEP! успішно втілюють свої проекти, перемагають на різноманітних конкурсах та отримують інвестиції. Наприклад, проект Giftbot запустився на міжнародній платформі Product Hunt, про що написали понад 20 українських медіа. Студентки з проекту Wapa-wapa створили власний бренд і вже мають десятки клієнтів. А харківські студенти розробили додаток Dream Space для психологів і психотерапевтів, який привернув увагу інвесторів на останньому демодні.

Наші переваги очевидні:

• резидентів YEP!Starter навчають не теоретики, а реальні підприємці, юристи, маркетологи, фінансисти з провідних компаній CISCO, Deloitte, Gravitec, а також міжнародні експерти;

• на YEP!Starter немає лекцій і «води», лише концентровані інтенсиви й індивідуальні менторські сесії. З повною програмою навчання можна ознайомитися на сайті www.yepworld.org. Після закінчення програми команди презентують свої проекти інвесторам та отримують фінансування на розвиток стартапів;

• YEP! – це спільнота з понад 200 студентів, які вже пройшли навчання в YEP!Starter і продовжують навчатись і допомагати одне одному досягти успіху в стартап-світі.

Отже, до 27 вересня заповнюй анкету за посиланням https://forms.gle/kVc7J6fcaaS2jYiu8 – і стань стартапером!

Навчання в YEP!Starter безкоштовне. Буткемпи відбуваються у Києві та Харкові для студентів з усієї України.

Академія розвитку
СНУ імені Лесі Українки 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело