Головна / Публікації / Перенесено терміни проведення олімпіади з математики для вступників

Перенесено терміни проведення олімпіади з математики для вступників

У зв’язку із запровадженням в Україні карантину та надзвичайної ситуації, викликаної розповсюдженням вірусу Covid-19, до 24 квітня 2020 року, перенесено терміни проведення Всеукраїнської олімпіади з математики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки для профорієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Перший (дистанційний) тур продовжено до 17 травня 2020 року.

Другий (очний) тур заплановано провести 23–24 травня 2020 року

Із завданнями дистанційного туру можна ознайомитися на сайті факультету інформаційних технологій і математики www.fisfm.education. Розв’язані завдання надсилати поштою до 17 травня 2020 року на адресу оргкомітету олімпіади з математики СНУ імені Лесі Українки:

43023 м. Луцьк, вул. Конякіна, 14,

абонентська скринька № 8,

Волошиній Тетяні Володимирівні.

Разом із завданнями потрібно надіслати заповнену анкету з контактними даними виконавця (зразок анкети розміщено на сайті www.fisfm.education).

Факультет інформаційних технологій і математики

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове