Головна / Публікації / Перенесення робочих днів у 2017 році

Перенесення робочих днів у 2017 році

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 16.11.2016 № 850-р рекомендував графік перенесення робочих днів у 2017 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.

Згідно із законом подібні перенесення робляться «з метою створення сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів, а також раціонального використання робочого часу».

За загальним правилом, враховуючи положення статті 73 Кодексу законів про працю України, у 2017 році на підприємствах, в установах, організаціях робота 14 жовтня в День захисника України (субота) не проводитиметься.

Відповідно до статті 67 КЗпП , якщо святковий або неробочий день збігається з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Відтак для працівників вишу, яким становлено п’ятиденний робочий тиждень 16 жовтня (понеділок) – вихідний день. Натомість для працівників із шестиденним робочим тижнем: 14 жовтня (субота) – вихідний день, а 16 жовтня (понеділок) – робочий день.

Адміністрація