Головна / Публікації / Оприлюднено підсумки рейтингового оцінювання викладачів, кафедр і факультетів за результатами діяльності у 2017/2018 н. р.

Оприлюднено підсумки рейтингового оцінювання викладачів, кафедр і факультетів за результатами діяльності у 2017/2018 н. р.

Моніторинг результатів діяльності викладачів, кафедр і факультетів у 2017/2018 н. р. представила керівник Центру інноваційних технологій та комп’ютерного тестування, доцент Олена Герасимчук під час засідання вченої ради, яке відбулося 27 грудня.

Отож, перша п’ятірка факультетів університету має такий вигляд: перше місце – хімічний факультет; друге – факультет філології та журналістики; на третій позиції розташувалося одразу три структурні підрозділи – факультет історії, політології та національної безпеки, біологічний факультет і факультет економіки та управління; четверта позиція за факультетом психології та соціології; а п’ята – за колективом факультету міжнародних відносин. У рейтингу кафедр кращими стали: кафедра неорганічної та фізичної хімії – 1 місце; кафедра аналітичної економіки та природокористування – 2 місце; кафедра експериментальної фізики та інформаційно-вимірювальних технологій та кафедра менеджменту – 3 місце; кафедра фінансів, банківської справи та страхування – 4 місце; кафедра аналітичної хімії та екотехнологій опинилася на 5 місці; кафедра економіки, безпеки та інноваційної діяльності підприємства й кафедра практичної психології та безпеки життєдіяльності розділили 6 позицію; кафедра міжнародних економічних відносин та управління проектами – 7 місце; кафедра ботаніки – 8 місце; кафедра філології та методики початкової освіти – 9 місце; кафедра міжнародних комунікацій та політичного аналізу й кафедра фінансів та кредиту – 10 місце.

У числі інших питань, які розглянуто – звіт про діяльність навчально-сервісного центру «A-B HUB» та підсумки роботи вченої ради університету у першому півріччі 2018/2019 н. р. Затверджено рішення наукової ради, «Положення про Інститут Польщі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки», розподіл загального ліцензованого обсягу з ліцензованих спеціальностей на денній і заочній формах навчання. Також прийнято рішення створити на базі факультету історії, політології та національної безпеки навчально-наукову лабораторію кіберзахисту.

Під час цього ж засідання шляхом таємного голосування на посади обрано: професора кафедри української мови – доктора філологічних наук, професора Маргариту Жуйкову; професора кафедри політології та державного управління – доктора політичних наук, професора Валерія Бортнікова. Підтримано надання вченого звання доцента кафедри практичної та клінічної психології кандидату психологічних наук Оксані Фениній та вченого звання доцента кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства заслуженому артисту України Андрію Зарицькому.

Відділ звязків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело