Головна / Публікації / Оголошено прийом слухачів на навчання за сертифікатним курсом «Організація інклюзивної освіти у закладах дошкільної освіти»

Організація інклюзивної освіти у закладах дошкільної освіти

Навчально-науковий центр післядипломної освіти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки оголошує прийом слухачів на навчання за сертифікатним курсом «Організація інклюзивної освіти у закладах дошкільної освіти».

Курс спрямований на вивчення загальних питань і сучасних практик інклюзивної освіти дітей дошкільного віку в Україні; законодавчого, нормативно-правового та методичного забезпечення інклюзивної освіти дошкільників; професійної діяльності вихователя ЗДО в умовах інклюзивного навчання.

На курси запрошуємо: студентів закладів вищої освіти, асистентів вихователів і працівників закладів дошкільної освіти, а також усіх, хто цікавиться теоретичними та практичними основами організації спільної взаємодії, навчання та виховання дітей із особливостями психофізичного розвитку.

Тривалість навчання – 2 тижні.

Загальний обсяг навчального навантаження – 3 кредити (90 годин).

Після завершення навчання учасникам буде видано сертифікат!

Вартість навчання за весь курс одного слухача залежить від наповнюваності груп:

- від 15 і більше слухачів – 1206 грн;

- 11–14 слухачів – 1608 грн;

- до 10 слухачів – 3 216 грн.

Початок навчання – за фактом набору слухачів.

Адреса Навчально-наукового центру післядипломної освіти: 43000, м. Луцьк, просп. Молоді, 8а.

Телефони: (0332) 71-30-89, 71-81-39.

Електронна пошта: second-edu@eenu.edu.ua

Навчально-науковий центр

післядипломної освіти

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело