Головна / Публікації / Оголошено другий набір (реєстрацію) на курс «Європейський Союз: місія та організація»

Запрошуємо студентів і всіх зацікавлених до участі у курсі «Європейський Союз: місія та організація». Будь ласка, заповніть анкету до 30 вересня 2020 року. Навчання розпочнеться з 1 жовтня 2020 року.

Курс запроваджений у межах проєкту Кафедра Жана Моне «Студії ЄС у СНУ імені Лесі Українки» програми Європейського Союзу Еразмус+ на факультеті міжнародних відносин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Загальний обсяг дисципліни – 3 кредити (90 годин). Графік занять – дві пари на тиждень. Успішне завершення курсу буде підтверджено відповідним сертифікатом. Навчання БЕЗКОШТОВНЕ. Інші витрати (харчування, проживання тощо) – за кошт слухачів. Навчання розпочнеться у звичній аудиторній формі, однак залежно від ситуації з карантином може бути переведене у гібридну або повністю дистанційну форму.

Курс розрахований на широке коло слухачів, зацікавлених у поглибленні своїх знань про ЄС.

Викладач – завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та управління проєктами, доктор економічних наук, професор Андрій Олексійович Бояр.

Контакти для довідок – у реєстраційній формі.

Зі структурою курсу можна ознайомитися на сайті Проєкту.