Головна / Публікації / «Обніміться ж, брати мої…»: на факультеті мистецтв відбувся концерт «Шевченківські дні»

«Обніміться ж, брати мої…»: на факультеті мистецтв відбувся концерт «Шевченківські дні»

10 березня у стінах факультету культури і мистецтв відбувся концерт «Шевченківські дні». Захід відвідав ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, проректор з навчальної роботи та рекрутації Юрій Громик, проректор з навчально-виховної роботи та комунікацій Наталія Благовірна.

 

До присутніх звернувся ректор вишу Анатолій Цьось: «Дуже добре, що ми живемо в Україні і маємо таких Геніїв, які є символами нашої держави. Нам пощастило, що ми маємо Лесю Українку, ім’я якої носить наш університет. Теж саме стосується Тараса Шевченка. Це той Геній, який різнобічно представив Україну, зокрема, щодо прагнення до здобуття незалежності української державності. Ми маємо пам’ятати про це, робити все для того, щоб Україна була успішною».

 

Куратором дійства була завідувач кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства Лариса Ігнатова: «Ми розуміємо, що Тарас Шевченко – не просто поет, не просто людина, він – філософ, який все життя писав і належав українській ідентичності. Ми розуміємо, що Тарас Григорович – пророк».

 

Студенти та викладацький склад факультету продемонстрували свої вміння у танцях, співах, декламуванні поезій Тараса Шевченка.

 

Особливу майстерність факультет культури і мистецтв продемонстрував у співах та грі на музичних інструментах. Владислав Карпов виконав, покладений на музику, вірш Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий». Оксана Бардабуш заспівала пісню «На вулиці скрипка грає» з опери «Наталка Полтавка». Були на дійстві і цікаві хореографічні номери: Дарина Самчук затанцювала «Вітерець», а Андрій Філонець виконав танець з опери «Тарас Бульба».

 

Емоційність та артистичність продемонструвала і Богдана Клявзюнік. Студентка декламувала уривки з поеми Тараса Шевченка «Сова».

 

Насамкінець проректор з навчальної роботи та рекрутації СНУ імені Лесі Українки Юрій Громик подякував студентам та викладацькому складу факультету культури і мистецтв за небайдужість до Тарасового слова.

 

Відділ зв'язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове