Головна / Публікації / «Ні, пролісків треба мені!..»

«Ні, пролісків треба мені!..»

27 лютого 2018 року в рамках святкування 147-ї річниці від дня народження Лесі Українки на факультеті філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки студенти 31-У групи закликали весну і шукали весняних квітів.

На факультеті філології та журналістики розцвіли неймовірні квіти!  Це студенти 31-У групи створили розкішно-життєствердне весняне дійство «Флористика в поезії Лесі Українки».  Звучали вірші Лесі Українки. Лунала сучасна музика.

На сцені одні за одними проростали квіти – троянди й мімоза, лілії й туберози, магнолії й нікотіана, ломикамінь і нарциси, гіацинти й азалії, конвалії і рожі.... 

Пролісків шукали дівчата серед лютих морозів в останні дні зими! Знайшли їх у творах Лесі Українки. Студенткам вдалося створити затишну атмосферу квіткової крамниці, яка бачила і біль, і радість, любов та зраду, дарувала незабутні емоції та відправляла у подорожі. Присутні слухали у майстерному виконанні дівчат «Конвалію», «Contra spem spero!», «Твої листи завжди пахнуть зів’ялими трояндами...», «Ти хотів би квіток на дорозі моїй», «В магазині квіток», «Останні квітки», «Сосна», «Свята ніч» та багато інших.

Участь у виставі брали: Ільницька Наталія, Ружицька Наталія, Ковч Іванна, Крупніцька Катерина, Семенюк Олеся, Квятковська Ольга, Дмирук Наталія, Звонковська Наталія, Темчук Ірина, Суздальцева Ірина, Футиш Василина, Кузнецова Катерина, Юсюк Наталія, Кривінська Діана і студент 1 курсу Юрій Свиридюк.

Сподіваємося, що дівочі пошуки пролісків не були марними – весна переможе! 

Катерина КРУПНІЦЬКА,

студентка 3 курсу ФФтаЖ

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело