Головна / Публікації / Не відпускаємо талановитих випускників: Університет співпрацюватиме з Артемом Шошиним

Не відпускаємо талановитих випускників: Університет співпрацюватиме з Артемом Шошиним

До Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки завітав колишній випускник факультету культури і мистецтв, балетмейстер-хореограф, артист балету, фіналіст талант-шоу «Танцюють всі», провідний артист Академічного театру «Київ Модерн-балет», засновник «Молодого театру Волині», Заслужений артист України Артем Шошин.

 

Зустріч Артема Шошина зі своєю Alma mater відбулася у вівторок, 16 червня.  

 

Спочатку колишній випускник відвідав свій факультет, де зустрівся з викладачами та пригадав своє навчання. За словами завідувачки кафедри хореографії Лесі Косаковської, зустріч видалась доволі теплою та невимушеною.  Викладачі навіть зберегли пуанти, в яких Артем танцював у створеному ним «Молодим балетом Волині» ще у студентські роки. Молодий балетмейстер поставив на пуантах свій автограф і залишив їх на факультеті  у якості експоната у майбутній музей.

 

Варто зазначити, що наприкінці березня Артем Шошин, у віці 28 років, отримав звання Заслужений артист України.

 

«Це єдиний наш випускник-хореограф, який досяг такого звання», - зауважила завідувачка кафедри хореографії Леся Косовська.

 

Також Артем Шошин зустрівся з ректором Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолієм Цьосем. Очільник вишу зацікавився балетним колективом, який Артем створив у Києві, та отримав від хореографа запрошення на перегляд спектаклю.

 

«Досвід такого відомого не тільки в Україні, а й за її межами артиста обов’язково повинні переймати студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки», - сказав під час зустрічі Анатолій Цьось та побажав хореографу успіху у його творчості.

Відділ звя'язків з громадськістю