Головна / Публікації / Навчання з елементами дуальної освіти на кафедрі економіки, безпеки та інноваційної діяльності підприємства

Навчання з елементами дуальної освіти на кафедрі економіки, безпеки та інноваційної діяльності підприємства

Навчання з елементами дуальної освіти на кафедрі економіки, безпеки та інноваційної діяльності підприємства

Кафедра економіки, безпеки та інноваційної діяльності підприємства запрошує на навчання з елементами дуальної освіти.

Кафедра економіки, безпеки та інноваційної діяльності підприємства СНУ імені Лесі Українки запрошує на навчання за трьома освітніми рівнями – бакалавр, магістр, PhD та за чотирма освітньо-професійними програмами. За рівнем бакалавр діє програма подвійного диплома та з елементами дуальної освіти. Студенти з другого курсу отримують перше своє робоче місце на підприємстві. Протягом двох днів на тиждень у межах виробничої практики проходять виробниче навчання. На кафедрі укладено договори з роботодавцями щодо впровадження елементів дуальної освіти. Пропонуємо ознайомитися з переліком сертифікатів ЗНО, іспитів для вступу у 2020 році та перспективами працевлаштування після завершення навчання.

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

УВАГА! Діє програма подвійного диплома (навчання в Польщі за спеціальністю Економіка, програма Підприємництво та розвиток власної господарської діяльності).

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Освітньо-професійні програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

 «Економіка підприємства» (на базі молодшого спеціаліста);

Передбачає підготовку  фахівців з моделювання власного бізнесу, створення та розвитку стартапів, ведення ефективної підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності з використанням традиційних та новітніх методів (інтернет-трейдинг, електронна комерція та ін.) і набуття практичних навичок роботи на платформах фондових, валютних, товарних бірж.

Перспективи працевлаштування: на підприємствах будь-яких сфер діяльності, форм власності та організаційно-правових форм господарювання; на державній службі; в товарних, фондових та валютних біржах; в агентствах з реклами та маркетингових досліджень; у кадрових агентствах, агентствах з нерухомості; у сфері міжнародної торгівлі та туризму; в консалтингових та аудиторських фірмах, дилерських та брокерських компаніях; у банківських та фінансово-кредитних установах; у податковій адміністрації, інвестиційних, трастових, майнових та пенсійних фондах, органах статистики; в навчальних закладах та наукових установах.

Кваліфікація: бакалавр підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Сертифікати ЗНО для участі у конкурсі: українська мова та література; математика; географія або іноземна мова (на вибір). На базі молодшого спеціаліста подається сертифікат ЗНО з української мови та літератури та сертифікат ЗНО (математика або історія України), фаховий іспит (економіка підприємства). У 2020 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов.

Другий (магістерський) рівень вищої освіти
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Освітньо-професійні програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Передбачає підготовку  фахівців з моделювання власного бізнесу, створення та розвитку стартапів, ведення ефективної підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності з використанням традиційних та новітніх методів (інтернет-трейдинг, електронна комерція та ін.) та набуття практичних навичок роботи на платформах фондових, валютних і товарних бірж.

Перспективи працевлаштування:  на підприємствах будь-яких сфер діяльності, форм власності та організаційно-правових форм господарювання; на державній службі; в товарних, фондових та валютних біржах; в агентствах з реклами та маркетингових досліджень; у  кадрових агентствах, агентствах з нерухомості; у сфері міжнародної торгівлі та туризму; в консалтингових та аудиторських фірмах, дилерських та брокерських компаніях; в банківських та фінансово-кредитних установах; у податковій адміністрації, інвестиційних, трастових, майнових та пенсійних фондах, органах статистики; в навчальних закладах та наукових установах.

Кваліфікація: магістр підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Вступ здійснюється на базі єдиного вступного іспиту з іноземної мови, фахового іспиту.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 073 «Менеджмент»

Освітньо-професійна програма «Управління фінансово-економічною безпекою»

Передбачає підготовку фахівців, які зможуть забезпечувати розробку та реалізацію стратегії фінансової безпеки компанії та держави; фінансову аналітику з економічного напрямку національної безпеки; управління ризиками та внутрішній контроль в компанії; фінансову комунікацію та конкурентну розвідку підприємств; фінансову  діагностику та моніторинг загроз діяльності компаній; управління поведінкою персоналу та нейтралізацію корпоративних конфліктів; оцінку та управління вартістю компанії; попередження правопорушень у фінансово-економічній сфері; захист комерційної таємниці та управління професійними ризиками; ефективну протидію економічній злочинності та рейдерству, антикризове управління компанією.

Перспективи працевлаштування: Фахівець з управління фінансово-економічною безпекою може працювати на вищому та середньому рівнях управління у лінійних та функціональних підрозділах організацій (що здійснюють економічну діяльність) різних форм власності та організаційно-правових форм, у тому числі у закладах освіти, науково-дослідних установах, працювати на відповідних посадах в підрозділах безпеки банків та фінансових установ України, та в інших структурних підрозділах – суб'єктах охоронної діяльності, зокрема, на посадах: керівник (директор) підприємства; аналітик, професіонал з питань фінансово-економічної безпеки; експерт технічний з промислової безпеки; професіонал з корпоративного управління, член управління акціонерним товариством, член спостережної ради; фахівець з організації майнової та особистої безпеки; експерт із зовнішньоекономічних питань; відповідальний працівник банку (філії банку, іншої фінансової установи); економіст, економічний радник, консультант з економічних питань, оглядач з економічних питань; економіст з фінансової роботи; науковий співробітник (фінансово-економічна безпека підприємств, установ та організацій, вищі навчальні заклади); помічник-консультант народного депутата України; радник (органи державної влади).

Кваліфікація: магістр менеджменту. Фахівець із фінансово-економічної безпеки

Вступ здійснюється на базі єдиного вступного іспиту з іноземної мови, фахового іспиту.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 073 «Менеджмент»

Освітньо-професійна програма «Менеджмент та правове забезпечення бізнесу»

Передбачає підготовку фахівців, які зможуть регулювати і контролювати господарську діяльність економічних суб'єктів; успішно розробляти внутрішні нормативні правові акти; збирати, обробляти й актуалізувати інформацію про норми ведення бізнесу, прийняті органами державного та місцевого управління; брати участь у розробці інноваційної та інвестиційної стратегій суб'єктів господарювання; брати участь у реалізації інвестиційних та інноваційних проєктів.

Перспективи працевлаштування: фінансові, економічні та аналітичні підрозділи підприємств і установ всіх організаційно-правових форм; вітчизняні та міжнародні корпорації і фірми; фінансові установи, інвестиційні компанії; аудиторські компанії; правоохоронні органи у сфері боротьби з економічними правопорушеннями, підрозділи щодо забезпечення економічної безпеки; заклади вищої освіти.

Кваліфікація: Магістр менеджменту. Фахівець з правового забезпечення бізнесу.

Вступ здійснюється на базі єдиного вступного іспиту з іноземної мови, фахового іспиту.

Третій (науковий) рівень вищої освіти, PhD

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Освітньо-професійні програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Передбачає підготовку фахівців з моделювання власного бізнесу, створення та розвитку стартапів, ведення ефективної підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності з використанням традиційних та новітніх методів (інтернет-трейдинг, електронна комерція та ін.) та набуття практичних навичок роботи на платформах фондових, валютних і товарних бірж.

Перспективи працевлаштування:  на підприємствах будь-яких сфер діяльності, форм власності та організаційно-правових форм господарювання; на державній службі; в товарних, фондових та валютних біржах; в агентствах з реклами та маркетингових досліджень; у  кадрових агентствах, агентствах з нерухомості; у сфері міжнародної торгівлі та туризму;  в консалтингових та аудиторських фірмах, дилерських та брокерських компаніях; в банківських та фінансово-кредитних установах; у податковій адміністрації, інвестиційних, трастових, майнових та пенсійних фондах, органах статистики; в навчальних закладах та наукових установах.

Вступ здійснюється на базі фахового іспиту з іноземної мови, фахового іспиту зі спеціальності.

Детальна інформація знаходиться за адресою: https://bit.ly/2SC4mif.

Будемо раді бачити вас серед наших студентів.

Контактні особи: Громко Лілія Сергіївна 0660793032

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове