Головна / Публікації / Навчання в США: нелегко, але можливо

Навчання в США: нелегко, але можливо

EducationUSA

19 вересня з ініціативи Академії розвитку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки в конференц-залі головного корпусу відбулася зустріч третьокурсників із представницею консультативного центру мережі EducationUSA у Києві Неллі Петлік.

Сполучені Штати Америки – найпопулярніша в світі країна для здобуття вищої освіти. Наприклад, минулого року в США навчалося близько 2 тис. українських студентів. Консультативний центр мережі EducationUSA, який представляла Неллі Петлік, надає іноземним студентам точну, повну, об’єктивну та неупереджену інформацію про всі акредитовані американські заклади вищої освіти та процес вступу до коледжів та університетів у Штатах.

Неллі розповіла студентам про систему освіти в США, магістерські та докторські програми, стипендіальні програми уряду, як підготуватися до вступу (а це як мінімум рік – півтора). Також порадила, обираючи університет, думати передовсім про пріоритети: тип закладу освіти (державні ЗВО пропонують менше фінансової допомоги іноземним спудеям, на відміну від приватних, які найщедріші), розташування, вартість навчання, розмір програми, вимоги до вступу тощо. Докладна інформація – за посиланням EducationUSA.org.ua.

Отож, спробуйте свої сили! Навчання в США хоч і нелегке, але можливе. І це допоможе Вам стати найкращим у своїй галузі!

 Максим ВОЙЧУК,

керівник Академії розвитку

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело