Головна / Публікації / Навчальна комплексна зооботанічна практика на біологічному факультеті

Навчальна комплексна зооботанічна практика на біологічному факультеті

Біологічний факультет

19–26 травня студенти біологічного факультету їздили на щорічну зооботанічну практику в спортивно-оздоровчий табір «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. База практик вразила студентів своєю комфортабельністю та ландшафтним дизайном! При в’їзді Вас зустріне чарівний і дружелюбний білий пес Бакс, який став символом удачі для відвідувачів! Студенти одягнули йому нашийник і годували, за це він всю практику був поруч та охороняв їх!

Біологи проводили збір рослин для створення гербарних колекцій у різних фітоценозах і збір земноводних. Досліджували рослини, які зростають у лісах і на луках, болотяні рослини й інтродуценти. Спостерігали за польотами різних видів птахів і слухали їхні різноманітні співи. Гарні враження у студентів залишилися після проходження екологічної стежки «Світязянка», протяжність якої близько 5 кілометрів. Маршрут пролягає на території Шацького національного природного парку, ближче до берегової лінії оз. Світязь. Ця стежка – цінне джерело для ознайомлення з різноманітністю рослинного покриву, прибережно-водної флори та фауни, багатством водоплавних птахів і мальовничих природних ландшафтів.

Студентам дуже сподобалася база практик і, звичайно ж, озеро Світязь! Кришталева вода, чисте лісове повітря та казкова природа зробили його одним із семи чудес України. Його краса зачаровує! 

Біологічний факультет

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело