Головна / Публікації / Науковець Лесиного вишу – автор сучасного детективу

Науковець Лесиного вишу – автор сучасного детективу

Повість «Остання гастроль»

Нещодавно у видавництві «Місіонер» вийшла книга, яка привернула увагу чи не всіх любителів детективного жанру та поціновувачів історичних пригод – «Лише Богу відомо». Добірка об’єднує однойменний роман та детективну повість «Остання гастроль». Автор книги Марк Корда – професор кафедри нової та новітньої історії України Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Володимир Баран.

У романі «Лише Богу відомо» події відбуваються в сучасному Парижі: хлопець на ім’я Габі та його немолодий приятель Клод опиняються в центрі стрімкої детективної пригоди. Цей легкий іронічно-авантюрний сюжет переплітається з розповіддю про далеке минуле – революції у Франції кінця ХVІІІ століття і Росії 1917 року, яка спирається на великий, ретельно відібраний фактичний матеріал.
Варшава, лютий 2017 року. Його звати Марек. Він нещодавно вийшов із в’язниці, знайшов роботу, зустрів чарівну дівчину й вирішив розпочати життя заново, з чистого аркуша. Але минуле так просто не здається, не хоче відпускати свою жертву й підсовує йому чергову ризиковану спокусу – нагоду зірвати солідний куш… Кілька гарячих днів у лютому – в детективній повісті «Остання гастроль».

Відділ зв’язків із громадськістю

 При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело