Головна / Публікації / Науковцям пропонують міжнародне науково-педагогічне стажування

Науковцям пропонують міжнародне науково-педагогічне стажування

«Європейська ліга професійного розвитку» спільно з Економічним Університетом у місті Кракові та Малопольською школою державного управління (м. Краків) організовує міжнародне науково-педагогічне стажування з одночасною участю у міжнародній науково-практичній конференції для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Кракові (Польща) за темою: «Нові та інноваційні методи викладання».

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Програма стажування складається із трьох модулів:

Модуль 1. Новітні та інноваційні методики викладання (дистанційний онлайн – курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн – курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Система вищої освіти у Європі (3-денний виїзний модуль).

Подача заявок на участь у стажуванні: до 5 вересня 2018 року.

Економічним Університетом у Кракові кожному учаснику стажування видається сертифікат про довготривале стажування терміном 108 годин.

Учасники стажування мають можливість одночасно взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції за темою стажування, із публікацією матеріалів дослідження.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за номером: +380730332797 або на сайті: https://elpd.com.ua/stazhuvannya/

ТОВ «Європейська ліга професійного розвитку»

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело