Головна / Публікації / Науковці університету удостоєні відзнак МОН

Науковці університету удостоєні відзнак МОН

Науковці університету удостоєні відзнак МОН

26 червня відбулося чергове засідання вченої ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Головував ректор Ігор Коцан.

Перед початком розгляду робочих питань порядку денного науковці університету отримали відзнаки та премії. Заступник начальника Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Олександр Ткачук вручив грошову премію від Волинської обласної ради за заслуги в галузі освіти і науки за 2019 рік професору, завідувачу кафедри експериментальної фізики та інформаційно-вимірювальних технологій Сергію Федосову.

Опісля ректор Ігор Коцан та проректорка з навчально-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Анна Данильчук привітали викладачів СНУ імені Лесі Українки з отриманням міністерських відзнак. Так, професор, завідувач кафедри української мови Микола Мірченко удостоєний Нагрудного знака МОН України «Відмінник освіти України», а професорка, завідувачка кафедри історії та культури української мови Світлана Богдан – Нагрудного знака МОН України «За наукові досягнення». Грамотою МОН нагороджено професорку, завідувачку кафедри фінансів та кредиту Оксану Макару. Подяки МОН України ректор вручив професорці, завідувачці кафедри практики англійської мови Еліні Коляді та завідувачці кафедри кримінального права і процесу Юлії Фідрі.

За вагомий внесок у розвиток юридичної науки та факультету зокрема Ігор Ярославович відзначив Золотим нагрудним знаком СНУ імені Лесі Українки кандидатку юридичних наук, доцентку, декана юридичного факультету Оксану Лабу.

Продовжилося засідання вченої ради затвердженням рішень, прийнятих на засіданні наукової ради. Також колектив підтримав кандидатури науковців на присвоєння вчених звань:

-        професора кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу – доктору економічних наук Андрію Бояру;

-        доцента кафедри економіки, безпеки та інноваційної діяльності підприємства – кандидатові економічних наук Олені Скорук;

-        доцента кафедри економіки, безпеки та інноваційної діяльності підприємства – кандидатові економічних наук Лілії Громко;

-        доцента кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства – заслуженому артисту України Олегу Гонтарю;

-        доцента кафедри філології та методики початкової освіти – кандидатові філологічних наук Зоряні Мацюк.

Далі заслухано питання з визнання документів про вищу духовну освіту й ухвалено позитивне рішення щодо рівня освіти Антона Коростова.

Вчений секретар Лариса Семенюк представила звіт про роботу вченої ради у другому півріччі 2018/2019 н. р. та звернула увагу на процес формування нового плану роботи на друге півріччя. Свої пропозиції можна подати до 27 серпня 2019 року.

Про результати акредитації та ліцензування напрямів (спеціальностей) в університеті у 2018/2019 н. р. та підготовку до акредитації у 2019/2020 н. р. доповіла в. о. начальника навчально-методичного відділу з ліцензування та акредитації Наталія Балабуха. Значну вагу у своєму виступі Наталія Вікторівна приділила результатам щорічного академічного рейтингу закладів вищої освіти України «Топ–200» та динаміці показників, за якими оцінювалася робота ЗВО. Вирішено провести внутрішній аудит і сформувати систему заходів для покращення рейтингу СНУ імені Лесі Українки. Це й якість знань студентів, і їхнє працевлаштування. Останнє буде відслідковуватися структурними підрозділами, що підпорядковуються проректору з навчально-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Анні Данильчук.

Наостанок вчена рада ухвалила рішення про рекомендації до відзначення нагородами викладачів факультету фізичної культури, спорту та здоров’я, адже восени факультет відзначатиме своє 50-ліття.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело