Головна / Публікації / Науковці Лесиного вишу обговорили перспективи розвитку економіки України

Науковці Лесиного вишу обговорили перспективи розвитку економіки України

27 травня 2020 року відбулася XXV Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку економіки України: теорія, методологія, практика». Спілкування науковців стало можливим за допомогою онлайн-платформи «ZOOM».

 

У ході дискусії порушувалася актуальна тематика новацій у сфері обігу сільськогосподарських земель (д.е.н. Шворак А. М.). Учасники, зокрема, обговорили перспективи розвитку в Україні аутсорсингу (к.е.н. Данилюк Т.І.) та транспортно-логістичної інфраструктури (к. е. н. Бортнік С. М.). Доповідачі не оминули увагою актуальних проблем вищої школи, а саме впровадження дуальної освіти (д.е.н. Садовська І. Б.) та управління фінансуванням освітніх процесів (к.е.н. Тоцька О. Л.). Жваве обговорення викликали доповіді кандидата економічних наук Коленди Н. В. на тему впливу мобінгу на мотиваційну безпеку персоналу, кандидата історичних наук Стрільчука Р. С. про хронологію розвитку українсько-польських відносин у 90-х роках ХХ століття та колеги з ЛНУ імені Івана Франка кандидата економічних наук Лутчин Н. П. з детальним аналізом чинників депопуляції в Україні.

 

Конференція відбувалася в активному ритмі, усі теми викликали зацікавленість учасників, які переконані, що обговорені наукові думки сприятимуть  розвитку економіки та її виходу із кризового стану.

 

Організаційний комітет висловлює подяку кандидату економічних наук Колоску А. М. за допомогу у проведенні конференції в онлайн-режимі