Головна / Публікації / Науковці Державної вищої школи імені Іоанна Павла ІІ завітали на біологічний факультет

Науковці Державної вищої школи імені Іоанна Павла ІІ завітали на біологічний факультет

1 грудня 2017 року на кафедрі фізіології людини і тварин біологічного факультету перебувала делегація кафедри педагогіки факультету наук про здоров’я і суспільних наук Державної вищої школи імені Іоанна Павла ІІ (м. Бяла Подляска, Польша) у складі Станіслави Катажини Назарук, доктора наук гуманістичних у галузі педагогіки; Хелени Коновалюк-Нікітін, доктора наук гуманістичних у галузі педагогіки; Джоани Марчел, доктора наук гуманістичних у галузі педагогіки.

Цей візит є результатом налагоджених контактів кафедри фізіології людини і тварин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та кафедри педагогіки факультету наук про здоров’я і суспільних наук Державної вищої школи імені Іоанна Павла ІІ у місті Бяла Подляска (Польша).

Українські та польські науковці нещодавно розпочали спільні наукові дослідження у сфері актуальних проблем здоров’я дітей дошкільного віку.

У рамках цього напряму досліджень на кафедрі фізіології людини і тварин відбувся науковий семінар «Рівень рухової активності дітей старшого дошкільного віку та шляху її підвищення в умовах дошкільних закладів» (на прикладі міст Луцька та Бяла Подляска), на якому були представлені проміжні результати наукових досліджень.

Під час візиту польських науковців обговорили перспективи подальшої міжнародної співпраці з проблем організації навчально-виховної роботи в дошкільних, позашкільних та шкільних закладах, вивчення фізичного та психічного здоров’я, рівня рухової активності дітей дошкільного та шкільного віку, проблем громадського здоров’я, участі у спільних наукових розробках, організації семінарів, конференцій, спільних публікацій, участь у міжнародних грантових програмах та проектах.

Андрій ПОРУЧИНСЬКИЙ,

декан біологічного факультету

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело