Головна / Публікації / На Миколая у Лесиному виші розпочався фестиваль «Різдвяний вертеп»

На Миколая у Лесиному виші розпочався фестиваль «Різдвяний вертеп»

Гарну традицію, яку започаткували у Лесиному виші торік – фестиваль «Різдвяний вертеп» – продовжено. Площа, перед головним корпусом університету, увінчана соснами та ялинами, прикрашена новорічними іграшками, гірляндами та святковою ілюмінацією. А головним символом свята, звісно, є різдвяна шопка, що зображає вифлеємську стайню у ніч Різдва Христового. Шопка, що всередині застелена сіном, наповнена обов’язковими елементами – фігурками Ісуса Христа, Матері Божої – Діви Марії та святого Йосипа. Тут ви побачите й інших персонажів та атрибути Різдва. Усе в очікуванні свята. І воно прийшло…

Саме 19 грудня, на День святого Миколая, відбулося відкриття фестивалю «Різдвяний вертеп», який триватиме впродовж місяця – з 19 грудня 2017 року по 19 січня 2018 року.

У цей святковий день, біля шопки, зібралися викладачі, студенти, працівники СНУ імені Лесі Українки, лучани та гості міста, яких щиросердно вітали ректор Ігор Коцан, начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна та заслужений артист естрадного мистецтва України, композитор і співак Сергій Скулинець.

У виконанні студентів факультету педагогічної освіти та соціальної роботи й творчих колективів факультету культури і мистецтв для глядачів прозвучали українські народні колядки, щедрівки, інші популярні мелодії. Лейтмотивом віншувань було побажання, щоб Святий Миколай здійснив усі мрії та сподівання, допомагав у житті та навчанні.

Урочисте відкриття фестивалю завершилося фотосесією. Відділ зв’язків із громадськістю

Фото Володимира ЛУК’ЯНЧУКА

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело