Головна / Публікації / На кафедрі підприємництва і маркетингу заслухали звіти аспірантів

На кафедрі підприємництва і маркетингу заслухали звіти аспірантів

Здобувачі кафедри підприємництва і маркетингу третього рівня вищої освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» прозвітувалися про результати своїх наукових праць. Підтримати молодих науковців завітала й декан факультету економіки та управління, доцент Наталія Коленда.

Зокрема Анна Лащ (науковий керівник Сергій Зеленко) окреслила актуальність власного дослідження, запропонувала ознайомитися із результати її практичної частини, представила науковий доробок.

Здобувач, який працює під керівництвом Оксани Полінкевич, Анатолій Левчук розповів про здобутки у сфері міжнародної та грантової діяльності. Його досвід є цікавим з практичної точки зору, адже Анатолій Левчук, який є випускником нашого вишу 2018 року спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», працює спеціалістом з проєктної діяльності та співробітництва Боратинської сільської ради та входить до складу депутатського корпусу Боратинської об’єднаної громади.

Також заслухано змістовні та цікаві звіти аспіранта спеціальності «Менеджмент» Микола Надейко (науковий керівник Оксана Хілуха), спеціальності «Економіка» Олег та Алггадгиві Мохаммед Юнус Хасан (науковий керівник Ірина Цимбалюк). Колектив кафедри високо оцінив наукові здобутки аспірантів та побажав молодим науковцям успішного продовження наукової діяльності.

Оксана ПОЛІНКЕВИЧ,

завідувач кафедри підприємництва і маркетингу