Головна / Публікації / На факультеті культури і мистецтв відбулися майстер-класи з розпису писанки

На факультеті культури і мистецтв відбулися майстер-класи з розпису писанки

Факультет культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки

12 квітня в рамках тижня факультету культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки на кафедрі образотворчого мистецтва розпочала свою роботу щорічна школа писанкарства.

Відбулися майстер-класи з розпису писанки для маленьких відвідувачів кафедри й учасників IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми розвитку українського мистецтва: культурологічний, мистецтвознавчий та педагогічний аспекти». І діти, і дорослі створили власні неповторні писанки й отримали позитивні емоції. Окрема подяка нашим чудовим студентам ІІІ і ІV курсів, які взяли участь у підготовці та проведенні цього заходу.

Факультет культури і мистецтв

СНУ імені Лесі Українки

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело