Головна / Публікації / На факультеті економіки та управління упроваджуватимуть дуальну форму навчання для студентів

На факультеті економіки та управління упроваджуватимуть дуальну форму навчання для студентів

26 лютого у бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки представники бізнесу, влади міста й області поспілкувалися за філіжанкою кави з ректором Анатолієм Цьосем, викладачами і деканом факультету економіки та управління Любов’ю Ліпич про започаткування у виші пілотного проєкту впровадження елементів дуальної форми освіти для студентів економічного напряму підготовки.

Модерувала зустріч декан факультету економіки та управління Любов Ліпич. Професорка подякувала гостям за підтримку та роботу над меморандумом про співпрацю і партнерство для реалізації принципів дуальної освіти в університеті. «Підготовка конкурентоспроможного фахівця – це сьогодні актуальна потреба і для вишу, і для роботодавців. Ви працюєте з нашими випускниками, тому ми б хотіли почути слабкі та сильні сторони підготовки студентів на нашому факультеті», – звернулася до бізнесменів Любов Григорівна.

Анатолій Цьось, розмірковуючи про суттєві переваги закордонної освіти, зауважив, що це не лише матеріально-технічне забезпечення, а й велика кількість практики у студентів під час навчання. Тому, на думку ректора, наші випускники менш конкурентні на ринку праці. «Ми хочемо разом із вами готувати таких студентів, які будуть потрібні вам на виробництві», – звернувся Анатолій Васильович до представників бізнесу.

Алгоритм співпраці факультету економіки та управління й підприємців представила доктор економічних наук, професор Ірина Садовська. Зокрема, участь у пілотному проєкті дуальної освіти братимуть студенти старших курсів; навчальні плани формуватимуться з урахуванням пропозицій представників бізнесу; студенти навчатимуться в аудиторіях лише три дні, два дні вони працюватимуть на підприємствах або державних установах безкоштовно.


Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк поінформував, що торік із 500 випускників закладів вищої освіти, які стали на облік до Волинського обласного центру зайнятості, лише 26 випускників Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

У подальшому учасники зустрічі висловлювали свої побажання. Наприклад, керівник ІТ-компанії Internetdevels Віктор Левандовський, який уже уклав угоду про співпрацю з університетом із реалізації принципів дуальної освіти, запропонував увести до переліку лекційних курсів логіку. Пролунали й пропозиції щодо іноземної мови та психології.

Наостанок Анатолій Цьось запропонував проводити такі зустрічі раз у два місяці, аби постійно перебувати у діалозі з роботодавцями.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове