Головна / Публікації / На біологічному факультеті СНУ обрали міс

На біологічному факультеті СНУ обрали міс

В останній день весни, коли природа буяє зеленню та квітом, на біологічному факультеті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся конкурс краси, ніжності та грації – «Міс біологічного факультету – 2018».
Участь у конкурсі взяли шість студенток, і кожна з них намагалась продемонструвати усі свої таланти, здібності й артистизм. Оцінювало конкурсанток журі на чолі з деканом біофаку Андрієм Поручинським.
Одним із конкурсів, який найбільше чекали глядачі, був конкурс талантів. Тут дівчата неабияк здивували: були і співи, і танці, і виставка картин, підготована однією з учасниць. Також цікаво було спостерігати, як конкурсантки відповідали на різного роду каверзні запитання і проявляли своє логічне мислення і винахідливість. Подих глядачів перехоплювало під час дефіле дівчат в українських костюмах і вечірніх сукнях. У такі моменти ніжність, краса і грація зливалися в один прекрасний і чарівний образ української краси, від якого переповнювало подих усіх присутніх у залі.

Глядачі активно вболівали й підтримували конкурсанток. Під час конкурсу царювала атмосфера любові та позитиву з легкими нотками суперництва. Фавориткою вболівальників стала Ніна Головкова, котра й отримала приз глядацьких симпатій. Другою віце-міс обрали Валерію Васілєву. Першою віце-міс стала Тетяна Клейменова. А головний приз і звання «Міс біологічного факультету – 2018» за красу, граційність і артистизм отримала студентка спеціальності «Садово-паркове господарство» Юлія Романишин. Також жодна з конкурсанток не залишилася поза увагою журі – кожна отримала грамоту, призи, подарунки та квіти.

Особливу подяку за організацію такого конкурсу слід висловити студдекану біологічного факультету Мар’яні Козел. Такі заходи не просто зближують студентів, а й додають впевненості, згуртованості, сприяють самовираженню особистості. Очікуємо перемоги і вболіватимемо за «Міс біологічного факультету – 2018» Юлію Романишин на університетському конкурсі краси.

Юлія БОЯРИН, староста 31 групи
біологічного факультету

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело