Головна / Публікації / На базі практик спортивно-оздоровчого табору «Гарт» відкрили конференц-залу «Просто неба»

На базі практик спортивно-оздоровчого табору «Гарт» відкрили конференц-залу «Просто неба»

Відкриття на "Гарті" конференц-зали «Просто неба»

У спортивно-оздоровчому таборі «Гарт» 6 липня 2019 р. відбулося відкриття нової конференц-зали «Просто неба». Маленький «амфітеатр» передбачений для проведення конференцій, презентацій, перегляду фільмів тощо.

Вітальні слова звучали від ректора СНУ імені Лесі Українки Ігоря Коцана, проректора з науково-педагогічної і господарської роботи та матеріально-технічного забезпечення Василя Подляшаника, декана факультету педагогічної освіти та соціальної роботи Анни Лякішевої та запрошених гостей.

Також Ігор Ярославович вручив нагороди робітникам, які працювали над будівництвом конференц-зали «Просто неба». Бронзовими нагрудними знаками СНУ імені Лесі Українки відзначені робітники з комплексного обслуговуванням і ремонту будинків, споруд, обладнання ремонтно-будівельної бригади для виконання теслярних та столярних робіт Василь Положевець та Анатолій Приступа. Грамоти ректор вручив робітнику з комплексного обслуговуванням і ремонту будинків, споруд, обладнання ремонтно-будівельної бригади для виконання малярних та плиточних робіт Олександру Жуку, директору спортивно-оздоровчого табору «Гарт» Сергію Дударчуку та адміністратору Юлії Воліній.

Музичне вітання для гостей та учасників відкриття звучало від Сергія Скулинця.


 

Відділ зв’язків із громадськістю 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело