Головна / Публікації / Міжнародний університет св. Джона та СНУ ім. Лесі Українки обмінюватимуться знаннями

Міжнародний університет св. Джона та СНУ ім. Лесі Українки обмінюватимуться знаннями

6 грудня в рамках робочого візиту Еджидіо Карло Рангоне – доктора філософії, професора Докторської школи економіки та статистики Національного університету «Габріеле Д’Аннунціо» (м. К’єті-Пескара, Італія), ад’юнкт-професора економічної теорії та економіки підприємництва в Національному університеті м. Орадья (Румунія), Почесного доктора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – було підписано Угоду про партнерство між Міжнародним університетом св. Джона (Нью-Гемпшир) і Лесиним вишем в особі ректора Ігоря Коцана.
Угода передбачає співробітництво в сфері академічних та інформаційно-технологічних наук з метою дослідження інформаційної та навчальної діяльності.
Згідно з угодою передбачається залучення студентів до академічних програм із гуманітарних і фундаментальних наук Міжнародного університету св. Джона. Усі навчальні курси цього вишу спрямовані на розповсюдження стійких принципів захисту екосистеми. Базові університетські та післядипломні програми ВНЗ виховують гуманізм і повагу до фундаментальних прав людини, а також забезпечують різноманітні види діяльності, що розкривають особисті таланти студентів. Перебуваючи в такому мультикультурному середовищі, студенти розумітимуть і поважатимуть важливість збереження навколишнього середовища та культури, зможуть успішно інтегруватися до міжнародної спільноти й завдяки своєму навчальному досвіду будуть визнані респектабельними громадянами у світі.
Також передбачено проведення спільних конференцій, семінарів, культурних подій і дослідницьких заходів.

Інна МОГІЛЕВСЬКА

 

 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело