Головна / Публікації / Медіашкола збирає майбутніх журналістів!

Медіашкола збирає майбутніх журналістів!

Юний друже! Мариш професією журналіста? Факультет філології та журналістики запрошує в МЕДІАШКОЛУ.

У суботу, 17 березня, матимеш чудову можливість відчути креативну атмосферу журналістсько-редакторської родини на факультеті філології та журналістики. Познайомишся з викладачами відділення журналістики. Візьмеш участь у цікавих дійствах, що розкриють для тебе специфіку фаху журналіста, редактора й видавця. Із собою за компанію можеш привести друзів, однокласників, які цікавляться журналістикою.

УСІ учасники цього етапу медіашколи отримають сертифікати, що офіційно підтверджуватимуть успішне проходження творчого заліку, який передбачено для вступників на спеціальність 061 «Журналістика» (відразу на дві освітні програми: «Журналістика і соціальні комунікації», «Видавнича справа та редагування»).

Чекаємо тебе 17 березня о 10 годині за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка 30а, навчально-бібліотечний корпус Н, каб. 201 (2 й поверх).

Нагадуємо також про можливість участі в заочному етапі МЕДІАШКОЛИ!

Для цього до 20 липня 2018 р. надішли лист на електронну адресу tvorchyi_konkurs_snu@ukr.net, прикріпивши два файли:
1) інформація про себе: прізвище, ім’я, по батькові; рік і місце народження; місце навчання (область, район, населений пункт, навчальний заклад, клас); контактний телефон; поштова адреса для листування; адреса електронної скриньки;
2) власне есе «Місія журналіста (редактора) в суспільстві».

З повагою – оргкомітет медіашколи

Телефони контактних осіб:
0957321894, 0978940440 (Громик Юрій Васильович, декан факультету філології та журналістики),
0504382443 (Благовірна Наталія Богданівна, доцент кафедри соціальних комунікацій),
0506747841 (Рожило Марія Андріївна, доцент кафедри соціальних комунікацій).

Більше про факультет філології та журналістики можеш дізнатися в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/1456073761143507/ та на офіційному сайті університету: http://eenu.edu.ua/uk/structure/faculties-and-institutes/fakultet-filologiyi-ta-zhurnalistiki

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело