Головна / Публікації / Майстер-клас із методики анімації

Майстер-клас із методики анімації

Факультет культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки

9 квітня на факультеті культури та мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся цікавезний тренінг з анімації, настільки практичний, жвавий і насичений, що присутнім, мабуть, захотілося одразу ж влаштовувати свята, вечірки, ранки і для діток, і для дорослих.

Модератор зустрічі – викладач Волинського коледжу культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Тетяна Гайдукова. Тетяна Миколаївна – неймовірний фахівець у цій, здавалося б, простій справі, але насправді ж нелегкій, адже потребує не лише знань, а й фантазії, швидкої реакції, імпровізації, енергії, натхнення. Пані Тетяна – досвідчений викладач, цікавий співрозмовник, аніматор-практик, чарівна жінка і просто енерджайзер.

Вона дуже професійно, докладно та водночас неформально продемонструвала авторський інноваційний картковий метод анімації, що суттєво полегшує роботу аніматорів для дуже різної аудиторії з найрізноманітнішими смаками, забаганками, вимогами під час проведення таких же різних заходів і замовлень, відкрила власні особливі «секретики», зарядила позитивом та оптимізмом, «завела» аудиторію. Одним словом – профі. Нам залишається лише вчитися, переймати досвід, удосконалюватися. Отож, перший досвід практичної роботи для самостійного заробітку та творчої реалізації отримано. 

Факультет культури і мистецтв

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело