Головна / Публікації / «Луцькі діалоги з польською культурою»

«Луцькі діалоги з польською культурою»

«Луцькі діалоги з польською культурою»

7 листопада на факультеті міжнародних відносин відбулася олімпіада «Луцькі діалоги з польською культурою» у співпраці з фундацією з Варшави «Свобода та демократія» (Варшава, Республіка Польща).

Відкрив захід декан факультету міжнародних відносин Сергій Федонюк. Сергій Валентинович розповів присутнім про Інститут Польщі СНУ імені Лесі Українки – інформаційно-дослідний центр, покликаний сприяти українсько-польському співробітництву в усіх сферах суспільного життя, заснований 2008 року на факультеті. Декан побажав усім успіху та найкращих результатів, а також подякував віцеконсулу Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Терезі Хрущ і Фонду «Свобода та демократія» за нагороди учасникам.

Олімпіада відбувалась у формі тесту на знання польської культури. Як розповіла доктор філологічних наук Світлана Сухарєва, у заході взяли участь студенти факультетів міжнародних відносин, філології та журналістики, історії, політології та національної безпеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, а також із різних вишів України, зокрема Києва, Кам’янця-Подільського, Вінниці, Хмельницького, Дрогобича й Одеси. Загалом – 61 особа.

За результатами олімпіади І місце виборола третьокурсниця полоністичного відділення Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анастасія Добровольська. На другій сходинці – студентка IV курсу іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Юлія Гушул. Із незначним відривом у балах ІІІ місце здобула третьокурсниця полоністики КНУ імені Т. Г. Шевченка Катерина Баранецька.

Координатор Фонду «Свобода та демократія» Єжи Ковалевський вручив переможцям цінні подарунки. Усі учасники заходу також отримали диплом і пам’ятні нагороди, пов’язані з польською культурою. 

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове