Головна / Публікації / Літня виробнича економіко-географічна практика студентів: фотозвіт з екскурсій

Літня виробнича економіко-географічна практика студентів: фотозвіт з екскурсій

Із 1 по 20 липня студенти 3 курсу географічного факультету проходили виробничу економіко-географічну практику з виїздом.

Під час практики студенти відвідали та ознайомилися з принципами роботи найбільшого підприємства Західної України, а також однієї з чотирьох атомних вітчизняних електростанцій – Рівненської АЕС. Побували в інформаційному центрі Полісся, де дізналися історію заснування, розвитку підприємства. В навчально-тренувальному центрі оглянули повномасштабні тренажери блочних щитів управління енергоблоками.

Ця екскурсія сформувала у студентів уявлення про атомну енергетику України та поповнила багаж знань. Окрім того, у період практики, студенти побачили перший і другий діючий кар’єр Івано-Долинського родовища, особливості видобутку скельних базальтів у першому кар’єрі та ступчастих базальтів у другому кар’єрі.

Для молоді було організовано екскурсію на озера Волинської області, зокрема, оз. Тросне, що неподалік села Карасин (Маневицький р-н) та оз. Черемське, яке є частиною Черемського природного заповідника, працівники якого провели змістовну екскурсію по єдиному заповіднику в області. Під час відвідин Березнівського дендрологічного парку студенти змогли поринути у природу Америки, Кавказу, Середньої Азії, Далекого Сходу, Сибіру. Загалом, перелік об’єктів, які відвідали спудеї чималий: Чарторийський монастир, музей лісу, що у Костополі, тунель кохання (смт. Клевань) й рівненська бурштинова фабрика.

На завершення літньої практики студенти відвідали Боратинську ОТГ, де їм розповіли про особливості функціонування об’єднаної територіальної громади.

Упродовж виробничої економіко-географічної практики студенти не лише гарно провели час та відпочили, а й почерпнули для себе багато нового та закріпили знання з таких навчальних дисциплін як геологія, геоморфологія, біогеографії, фізична географія України, географія промисловості, географія Волині тощо.

Деканат географічного факультету та студентство висловлює вдячність своїм наставникам за організацію практики – Ларисі Маковецькій, Геннадію Голубу та Тарасу Погребському.

Алла ПОТАПОВА,

заступник декана географічного факультету з виховної роботи

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело