Головна / Публікації / Лесин виш піднявся у престижному рейтингу університетів

Лесин виш піднявся у престижному рейтингу університетів

Східноєвропейський національний університеті імені Лесі Українки покращив результат у престижному світовому рейтингу Webometrics ranking of world's universities.

У оновленому рейтингу Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки зайняв 32 місце серед 317 українських закладів вищої освіти.

«Чергова перемога! Університет Лесі Українки - на 32 місці серед закладів вищої освіти України за світовим рейтингом Webometrics ranking of world's universities! За рік Університет поліпшив свої позиції на 92 пункти і піднявся з 124 на 32 місце», - йдеться дописі очільника Лесиного вишу Анатолія Цьося.

Також ректор подякував всім працівникам Університету, які працювали для підвищення показників закладу, за якісну роботу.

Webometrics ranking of world’s universities — один з рейтингів університетів світу, за яким аналізують ступінь представлення діяльності університетів в Інтернет-просторі. Рейтинг з 2004 року складає  Лабораторія кіберметрики («Cybermetrics Lab») Національної дослідницької ради Іспанії («Spanish National Research Council», CSIC), яка діє при Міністерстві науки та інновацій Іспанії. Рейтинг публікують двічі на рік у червні-липні та січні.

На сьогодні аналізують понад 20 000 закладів вищої освіти і визначають їхнє місце відповідно до ступеня представлення своєї діяльності в Інтернет-просторі, застосовуючи свою власну методологію оцінки.

Відділ зв'язків з громадськістю