Головна / Публікації / Лесин виш – європейський!

Лесин виш – європейський!

5 березня на сесії Волинської обласної ради перший заступник голови Олександр Пирожик висловив ініціативу щодо повернення Східноєвропейському національному університетові імені Лесі Українки попередньої назви – Волинський національний університет, яку підтримала більшість депутатів. На цю новину негайно відреагувала найактивніша частина колективу ВНЗ – студенти, адже це відбулося без їх відома й обговорення. Вони написали відкрите звернення до голови облради Валентина Вітра про недоцільність таких змін.
Представники студентської ради та первинної профспілкової організації студентів, не дочекавшись від очільника Волинської обласної ради відповіді, особисто завітали до Олександра Пирожика й Ігоря Гузя.

 

Так, заступник голови облради Ігор Гузь повідомив, що він із особистих міркувань підтримав це рішення під час сесії: «Це моє сприйняття як колишнього студента вишу».
Олександр Пирожик повідомив, що ініціаторами повернення університетові попередньої назви виступили представники інтелігенції Києва та Львівщини, тому це питання й було винесено на обговорення під час засідання облради. Але сьогодні, коли гостро стоїть питання про цілісність і суверенітет України, воно «не на часі».
На завершення зустрічі Олександра Пирожика й студентського активу завітав і народний депутат Анатолій Вітів, який наголосив, що назва вищого навчального закладу – це виключно компетенція колективу.

 

Відтак, студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки висловлюють прохання депутатам обласної ради зосередити свою увагу на першочергових економічних, політичних та соціальних проблемах регіону, а питанням розвитку вишу займатимуться працівники ВНЗ. 

Студентська рада
СНУ імені Лесі Українки

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело