Головна / Публікації / Лесин виш – 16-й у рейтингу за кількістю зарахованих на бюджет

Лесин виш – 16-й у рейтингу за кількістю зарахованих на бюджет

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складений рейтинг закладів вищої освіти за кількістю осіб, зарахованих на навчання за кошти державного бюджету, згідно з яким Східноєвропейський національний університет опинився на 16 місці. Цьогоріч на бюджет у Лесин виш зарахували 617 осіб, на контракт – 688. Конкурс на одне бюджетне місце – 11,61.

У рейтингу враховувались усі особи, які зараховані на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.
У рейтингу використані дані 2018 року, що отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за договором із ДП «Інфоресурс». До рейтингу не увійшли вищі військові навчальні заклади (вищі навчальні заклади зі специфічними умовами навчання) та військові навчальні підрозділи вишів через відсутність відповідних даних у Єдиній державній базі з питань освіти.
Рейтинг також включає показники «Зараховано на контракт», «Співвідношення кількості осіб, зарахованих на контракт, до зарахованих на бюджет», а також конкурс на одне бюджетне місце.
Конкурс на одне бюджетне місце розрахований як співвідношення загальної кількості поданих заяв до загальної кількості осіб, зарахованих на навчання за кошти державного бюджету. До розрахунку бралися лише ті заяви вступників, які мали встановлений «пріоритет», що зазначається абітурієнтом під час подання заяви про вступ на бюджет.

У рейтингу вишів за показником «Середній бал ЗНО на контракт» у СНУ 61 позиція.
У рейтингу «Середній бал ЗНО на бюджет» Лесин виш посів 62 місце.
У рейтингу вишів України за показником «Зараховано на контракт» у СНУ 30 сходинка.

Дані рейтингу дивіться за посиланням http://osvita.ua/vnz/rating/vstup-osvita/

Відділ зв’язків із громадськістю

 При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело