Головна / Публікації / Лесин Університет співпрацюватиме з коледжем Ігоря Стравінського

Лесин Університет співпрацюватиме з коледжем Ігоря Стравінського

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось і директор Волинського коледжу культури та мистецтв імені І.Ф. Стравінського Василь Панасюк  домовилися про співпрацю.

 

Угоду про співробітництво двох навчальних закладів днями підписали у стінах коледжу культури та мистецтв.

 

На початку зустрічі делегація Лесиного вишу на чолі з ректором Анатолієм Цьосем та представники коледжу обговорили всі можливі варіанти взаємовигідної співпраці двох закладів. Інтереси СНУ імені Лесі Українки разом з очільником вишу представляли проректорка з навчально-виховної роботи та комунікацій Наталія Благовірна, декан факультету культури Віталій Охманюк, завідувач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Дмитро Авраменко.

 

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось зауважив, що заклади можуть широко співпрацювати і варіанти такої взаємодії потрібно налагоджувати та розвивати.

 

«Потрібно розвивати спільну стратегію розвитку творчих спеціальностей, щоб була наступність навчання. Тоді ми зможемо організувати ґрунтовну підготовку хороших спеціалістів», - зазначив ректор Лесиного вишу.

 

Директор Волинського коледжу культури та мистецтв імені І.Ф. Стравінського Василь Панасюк підтримав Анатолія Цьося і додав: «Так має бути. Наші заклади повинні один одному допомагати і сприяти».  

 

Загалом сторони домовились про співпрацю в таких напрямах:

 

– організація, проведення й участь у спільних науково-практичних конференціях, симпозіумах, виставках, пленерах, семінарах, концертах та інших заходах;

 

– організація спільних методичних семінарів для розробки та узгодження навчальних програм і планів;

 

– обмін науковцями, викладачами та фахівцями для реалізації спільних проєктів і програм та науково-педагогічне стажування викладачів, наукове керівництво (консультування, рецензування) дисертаційними, магістерськими і дипломними роботами;

 

– читання спецкурсів викладачами обох Сторін;

 

– обмін досвідом щодо використання нових інформаційних технологій у навчальному та науковому процесі, обмін студентами задля проходження запланованих практик; 


– знайомство з роботою молодіжних організацій навчальних закладів;

 

– підготовка спільних проєктних заявок для отримання фінансування від національних та міжнародних фондів 

 

– обмін виставками творів мистецтва і студентської творчості, художньої самодіяльності окремих творчих колективів;

 

– продовження навчання випускників Волинського коледжу культури та мистецтв імені І.Ф. Стравінського  у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

 

На завершення зустрічі очільники двох навчальних закладів офіційно закріпили все обговорене раніше, підписавши договір про співпрацю.

 

Відділ зв'язків з громадськістю