Головна / Публікації / Крок до зірок збірної вишу з чирлідингу

Крок до зірок збірної вишу з чирлідингу

19 жовтня збірна з чирлідингу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки у складі студенток Ірини Войтюк, Марини Потапчук, Яни Бобицької, Яни Колошви, Оксани Давидчук, Ярини Торчинської, Яни Кольцової (факультет фізичної культури, спорту та здоров’я), Софії Тележинської (факультет психології та соціології) та Софії Ібрагімової (факультет іноземної філології) вибороли «золото» під час UKRAINIAN OPEN CHEERLEADING CHAMPIONSHIP у віковій категорії «seniors» у номінації «Urban Cheer». Змагання відбулись у Палаці спорту «Галичина» (м. Львів). Усі учасники отримали також подарунки від українського шоумена та телеведучого Олександра Педана.

Після нелегких і наполегливих тренувань наші дівчата показали відмінний результат і вкотре довели, що студенти СНУ – переможці.
Готувала молодь до змагань Венера Кренделєва – досвідчений тренер із аеробіки й чирлідингу, викладач кафедри теорії фізичного виховання, фітнесу та рекреації факультету фізичної культури, спорту та здоров’я, президент Волинської федерації аеробіки.
Прийміть найщиріші вітання та побажання подальших перемог! Міцного вам здоров’я, незламної наполегливості в підкоренні спортивних і життєвих висот, натхнення в усіх починаннях! І нехай якомога частіше вас надихають ці рядки:

Чиркоманда «Лучеськ – Світ»,
До зірок є крок і взліт.
Зірки урбана палають,
До Венери досягають!

 Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове