Головна / Публікації / «Користуйтеся можливостями, які вам надає Університет», – старший спеціаліст відділу підтримки ринку збуту Департаменту розвитку продаж СП ТОВ «Модерн Експо» про навчання у СНУ імені Лесі Українки

«Користуйтеся можливостями, які вам надає Університет», – старший спеціаліст відділу підтримки ринку збуту Департаменту розвитку продаж СП ТОВ «Модерн Експо» про навчання у СНУ імені Лесі Українки

Катерина Багірова, старший спеціаліст відділу підтримки ринку збуту Департаменту розвитку продажів СП ТОВ «Модерн Експо», не так давно закінчила навчання за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (освітня програма «Економіка підприємства») на факультеті економіки та управління СНУ імені Лесі Українки.


Ось що випускниця вишу пригадує про навчання в Університеті: «Обрана мною спеціальність – це гарний старт до ознайомлення зі світом економіки підприємства та взаємодією підприємств із зовнішнім середовищем.


Дякую викладачам за можливість змінити свою парадигму мислення, допомогу у становленні як фахівця, професіонала, створення середовища для розвитку soft skills.


Для студентів порада: користуйтеся можливостями, які надає вам Університет, беріть участь у програмах (їх вистачає), у реалізації проєктів, діліться власним баченням. Сьогодні СНУ імені Лесі Українки пропонує багато цікавих і сучасних програм, проводить вебінари, тренінги, бізнес-симуляції, які допомагають молодому фахівцю сформуватися та здобути перший досвід. Успіхів вам!»

 

Кафедра економіки, безпеки

та інноваційної діяльності підприємства