Головна / Публікації / Координаційна рада науково-навчального комплексу «Економосвіта» змінила форму правління

Координаційна рада науково-навчального комплексу «Економосвіта» змінила форму правління

Відтепер замість звичного тріумвірату засновників координаційної ради науково-навчального комплексу «Економосвіта» загальне управління діяльністю здійснюватиме один голова-координатор, якого обиратимуть лише на рік.
Таке рішення було прийняте 7 червня під час щорічного засідання координаційної ради комплексу на базі практик спортивно-оздоровчого табору «Гарт» СНУ імені Лесі Українки представниками університетів і наукових установ, що входять до складу ННК «Економосвіта»: Західного наукового центру НАН і МОН України, ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», ДВНЗ «Університет банківської справи», НУ «Львівська політехніка», Тернопільського національного економічного університету, Львівського торгово-економічного університету, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Луцького національного технічного університету, ГО «Інститут транскордонного співробітництва та європейської інтеграції», Державної вищої техніко-економічної школи імені Кс. Броніслава Маркевича (Республіка Польща). СНУ імені Лесі Українки представляла проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Наталія Павліха.
Першим питанням порядку денного й стало обрання нового координатора. Згідно з результатами голосування, координаційну раду науково-навчального комплексу очолила доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України, ректор Університету банківської справи Анжела Кузнєцова. Підтримали делегати й пропозицію директора ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», професора Василя Кравціва щодо обрання почесним головою комплексу професорку Університету банківської справи Тамару Смовженко, яка багато років очолювала «Економосвіту» й усіляко сприяла її розвитку.
У подальшому на порядку денному Тамара Смовженко представила підсумки роботи комплексу у 2018 році, адже саме вона увесь рік керувала його роботою. Також професорка окреслила пріоритетні завдання діяльності ННК «Економосвіта» на 2019–2020 роки: підготовка висококваліфікованих спеціалістів у сфері економічної діяльності, а також наукових і науково-педагогічних працівників вищої кваліфікації; спільна науково-дослідна робота, наукові заходи та стажування; заснування фахових видань.
Обговорили учасники засідання й особливості розвитку регіональних ринків освітніх послуг в умовах європейської інтеграції. Головні тези з цього питання представила проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Наталія Павліха. Наталія Володимирівна розповіла про власний досвід із реалізації концепції дуальної освіти, співпраці з бізнесом, проектної та грантової діяльності та якість освітніх послуг – один із найвагоміших чинників конкурентоспроможності й університету, і його випускника. На завершення проректор закликала більше уваги приділяти студентам, активніше залучати їх до проведення різноманітних заходів і наукових досліджень у рамках координаційної ради науково-навчального комплексу «Економосвіта», бо переконана, що майбутнє держави саме за молодими людьми. Також Наталія Павліха подякувала учасникам за плідну роботу від себе та ректора університету Ігоря Коцана, який і був ініціатором підписання угоди про членство СНУ імені Лесі Українки у науково-навчальному комплексі у 2017 році.

Відділ зв’язків із громадськістю

 При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело