Головна / Публікації / Конкурс на краще відео з питань фінансової грамотності серед студентів ЗВО

Конкурс на краще відео з питань фінансової грамотності серед студентів ЗВО

У рамках святкування Всесвітнього тижня грошей в Україні (Global Money Week – 2019) Фонд гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки проекту USAID «Трансформація фінансового сектора» проводить конкурс на краще відео з питань фінансової грамотності серед студентів закладів вищої освіти України.

Мета конкурсу – залучення молоді до поглибленого вивчення фінансових питань, стимулювання творчого мислення й отримання практичних навичок у фінансовій сфері. Створення відео сприятиме розвитку раціональної фінансової поведінки, а також допоможе засвоїти та покращити фінансові знання серед студентів.

Переможці конкурсу (індивідуальний учасник або кожен учасник команди) отримають призи (винагороду) від приватного спонсора конкурсу:

I місце – 14 000 грн.

II місце – 8 000 грн.

III місце – 5 000 грн.

Також учасники конкурсу можуть бути відзначені за такими додатковими категоріями:

• найкраща акторська гра;
  • найкраща анімація;
  • найбільш креативний сценарій.

Відзначені за додатковими категоріями роботи також будуть нагороджені призами (винагородою) від приватного спонсора конкурсу – 3 000 грн за відзнаку в кожній із згаданих вище категорій.

Учасникам конкурсу пропонують такі теми для створення відео:

• три речі, які ви не знали про заощадження;
  • як заощадити та не втратити;
  • я заощаджую для того, щоб...

Для участі у конкурсі студентам із 20 лютого до 15 березня 2019 року (включно) потрібно:

•  завантажити відео на одну із запропонованих тем на GoogleDrive з відкритим доступом;

•  заповнити анкету учасника на офіційній сторінці конкурсу за веб-адресою: fmlitvideo.fg.gov.ua. В анкеті додати посилання на відео на GoogleDrive та завантажити сканкопію/фото студентського квитка учасника.

Брати участь у конкурсі можна індивідуально або як команда (не більше двох осіб в одній команді).

Кожен індивідуальний учасник або команда має право подати для участі у конкурсі лише одне відео тривалістю не більше 2 хв. Оцінювання відбуватиметься в два етапи:

•        онлайн-голосування, що триматиме 18–24 березня (включно);

•        оцінка експертного журі, що триватиме 25–27 березня (включно)

Всі відео будуть розміщені з 18 березня на офіційній сторінці конкурсу – веб-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за згаданим вище посиланням для онлайн-голосування.

Результати будуть оголошені 29 березня на офіційній сторінці конкурсу (finlitvideo.fg.gov.ua). Переможці отримають повідомлення щодо результатів на електронні адреси, зазначені в реєстраційній анкеті.

З будь-яких питань щодо участі у конкурсі звертайтеся до Олесі Шніцер, представника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, за телефоном: (044)3336563 або електронною поштою: shnitser@fg.gov.ua; або до Марини Кулігіної, представника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектора» за телефоном: (044) 2370210 або електронною поштою: Marina_Kuligina@dai.com

За інформацією МОН України