Головна / Публікації / Конкурс читців поезії Лесі Українки

Конкурс читців поезії Лесі Українки

Конкурс читців поезії Лесі Українки

27 лютого в університетській бібліотеці відбувся конкурс читців поезії Лесі Українки, у якому взяли участь студентки різних курсів. Зокрема, з факультету педагогічної освіти та соціальної роботи – Аліна Грицак, яка декламувала «Напис в Руїні», й Олена Ткачук з віршем «Сльози»; з факультету культури і мистецтв – Анастасія Юхимчук («To be or not to be?») та Богдана Клявзунік, яка декламувала прозовий твір «Щастя»; з факультету міжнародних відносин – Анастасія Дричик, яка читала «Поворіт», і Вікторія Горба, яка декламувала «Останній монолог Мавки»; Марта Гафурова (факультет інформаційних систем, фізики та математики), яка читала «Contra spem spero!»; Анна Смоляр (факультет іноземної філології) з твором «І ти колись боролась як Ізраїль, Україно моя!»; Софія Гапонюк (факультет хімії, екології та фармації) з віршем «Дочка Ієфая»; Діана Шелест (юридичний факультет), яка декламувала «Казку про Оха»; Ірина Котик (факультет психології та соціології), яка читала монолог із драми «Одержима»; Лілія Зімич (факультет історії, політології та національної безпеки) («Уста говорять: “Він навіки згинув”»). Альона Ютовець (факультет педагогічної освіти та соціальної роботи) виконала авторський вірш «Лесю, чуєш».

Лунали вірші не тільки українською, але й англійською мовами. Студентка факультету міжнародних відносин Лінда Намбілі декламувала «Горить моє серце»,  а Маалі Донтох читала «Як дитиною бувало».

Оцінювало учасниць журі у складі заступниці декана з виховної роботи Алла Фатинок-Ткачук (факультет економіки та управління), Валентини Вітюк (факультет педагогічної освіти та соціальної роботи) і Наталії Шульської (факультет філології та журналістики). Очолювала журі та була ведучою заходу методистка бібліотеки СНУ імені Лесі Українки Світлана Кресак.

За результатами роботи журі призові місця розподілилися так:

Гран-прі ‒ Грицак Аліна;

І місце – Альона Ютовець, Анна Смоляр, Ірина Котик;

ІІ місце – Діана Шелест й Анастасія Юхимчук;

ІІІ місце – Богдана Клявзунік, Дарина Дідух, Софія Гапонюк.

У номінації «Перекладна література» перемогли Лінда Намбілі та Маалі Донтох.

Приз журі отримала Анастасія Дричик. Приз глядацьких симпатій – Альона Ютовець. 

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове