Головна / Публікації / Команда юридичного факультету перемогла у ІV Міжнародному студентському саміті

Команда юридичного факультету перемогла у ІV Міжнародному студентському саміті

25-26 квітня 2018 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся ІV Міжнародний студентський саміт «Перспективи збереження і розвитку демократичних тенденцій функціонування держави в умовах загострення глобалізаційних викликів». Участь у заході взяли представники 17 команд із провідних вищих навчальних закладів України.

Другокурсниці юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Вікторія Курсик, Сюзанна Пеньшіна та Анастасія Шишко на чолі з науковим керівником завідувачем кафедри кримінального права і процесу, кандидатом юридичних наук, доцентом Юлею Фідрею також долучилися до Міжнародного студентського саміту з проектом  «Проблеми реалізації гендерної рівності у системі правосуддя».

Студенти впевнено і професійно представили до уваги журі та аудиторії висновки, до яких вони дійшли у ході проведення досліджень, активно відповідали на запитання своїх колег і дискутували щодо спірних моментів.

За результатами проведення IV Міжнародного студентського саміту, команда Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки здобула I місце та була відзначена дипломом I ступеня.

Юридичний факультет

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело