Головна / Публікації / Команда «Волинь – Університет – ОДЮСШ» розпочала боротьбу за медалі серед команд суперліги чемпіонату України

Команда «Волинь – Університет – ОДЮСШ» розпочала боротьбу за медалі серед команд суперліги чемпіонату України

Команда «Волинь – Університет – ОДЮСШ»

27 вересня ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан відвідав відкриття чемпіонату України з жіночого волейболу серед команд суперліги, яке відбулось у Луцьку на базі Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту України Ігор Ярославович вручив студенткам СНУ імені Лесі Українки, які грають у складі команди «Волинь – Університет – ОДЮСШ», грошові премії від університету у розмірі стипендії. За значні спортивні досягнення керівництво відзначило таких студенток факультету фізичної культури, спорту та здоров’я: Вікторію Савонік, Наталію Ксендзук, Вікторію Даньчак, Людмилу Осачук та Анастасію Карасьову.

«Ми пишаємося нашою командою “Волинь – Університет – ОДЮСШ” та її здобутками й усіляко підтримуємо та розвиваємо у себе цей вид спорту. Це засвідчує кількість студенток факультету фізичної культури, спорту та здоров’я у складі команди, які демонструють гідні результати. Тож бажаю учасникам чудової командної гри, дієвих порад наставників і хай переможе сильніший», – наголосив Ігор Ярославович, звертаючись до команди та її тренера Богуслава Галицького перед початком гри.

До слова, того ж дня підопічні Богуслава Галицького почувалися на ігровому паркеті значно впевненіше, ніж гості – ВК «Полісся – ЖДУ», й здобули перевагу над суперником. Роль головного бомбардира на себе успішно взяла Вікторія Даньчак. Саме її точні «постріли» багато в чому сприяли перемозі «Волинь – Університет – ОДЮСШ». 

Відділ зв’язків зі громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове