Головна / Публікації / Команда студради нашого університету – переможниця фестивалю «Студентська республіка–2019»

Команда студентської ради СНУ імені Лесі Українки здобула перемогу на студентському фестивалі «Студентська республіка–2019».

Упродовж двох днів спудеї Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки брали участь у різних спортивних та інтелектуальних змаганнях.

Хочемо відзначити студентів, які доклали найбільше зусиль для перемоги:

– Гарик Михальчук (факультет фізичної культури, спорту та здоров’я) – І місце, армрестлінг;

–  Олег Пономаренко (факультет інформаційних систем, фізики та математики), Юрій Колядюк (факультет фізичної культури, спорту та здоров я) – І місце, настільні ігри «Еліас»;

– Толмас Шомуродов (факультет міжнародних відносин) – І місце, «Голос республіки»;

– Артем Місюра, Дмитро Подлєсний (факультет культури і мистецтв), Юлія Кушнір (факультет психології та соціології) – І місце, «Танцювальний батл».

Висловлюємо вдячність відеографу Назару Дубині за переможне відеопредставлення!

Студентська рада