Головна / Публікації / Керівництво Університету відвідало ще два гуртожитки

Керівництво Університету відвідало ще два гуртожитки

4 жовтня відбулася «інспекція» та зустріч із мешканцями гуртожитків № 4 та 4а Волинського національного університету імені Лесі Українки. 


Учасниками зустрічей були ректор Анатолій Цьось, проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, директор студмістечка Світлана Шевчук, декани факультетів і завідувачі гуртожитків. 


Спочатку очільник Лесиного вишу перевірив житлові умови, поспілкувався з директором студмістечка, завідувачами та працівниками гуртожитків, згодом – зі студентами. Зазначимо, що присутність на зустрічі була добровільною. Позитивно, що під час розмови мешканці гуртожитків мали змогу поставити ректорові будь-які питання, розповісти про проблемні моменти.  
Анатолій Цьось вислухав усі пропозиції студентів. Очільник Університету наголосив на тому, що розв’язати усі побутові проблеми відразу не вийде, однак керівництво Лесиного вишу робитиме все, щоб модернізувати гуртожитки. Зокрема, йшлося про ремонт дахів, сантехніки, заміну конфорок у плитках тощо.  
Ректор побажав усім міцного здоровя, а студентам – насиченого та цікавого життя і навчання. Анатолій Цьось закликав студентство з проблемних питань звертатися до своїх деканів, директора студмістечка чи завідувачів гуртожитків або ж безпосередньо повідомляти йому особисто. Працівники та завідувачі гуртожитків отримали від очільника ВНУ імені Лесі Українки подяки за сумлінну працю. 

 

Відділ зв’язків із громадськістю