Головна / Публікації / Із Днем Незалежності та Днем Державного Прапора України!

Із Днем Незалежності та Днем Державного Прапора України!

Шановні викладачі, працівники та студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, лучани, волиняни й українці загалом!

Вітаю вас із найбільшим державним святом – Днем Незалежності, а також Днем Державного Прапора України!

Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею, духовне оновлення усіх нас як народу, сприяє подальшому утвердженню недекларативного патріотизму, надихає на справи задля розбудови України в усіх напрямах і утвердженню її як сильної та впливової серед світової спільноти держави.

Усі роки незалежності стали випробовуванням для нас – випробовуванням на зрілість, терпіння, толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі.

Державі, вистражданій поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові – наших предків і сучасників. Адже боротьба за Незалежність України триває.

Попри все, я впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Як і в тому, що жертва українців, які віддали найдорожче – життя, не буде марною.

День перемоги України обов’язково настане, і в наших силах його наблизити – свідомо працювати на благо Батьківщини, мати щирі почуття до свого міста і своєї держави.

Бажаю усім нам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!

Ігор КОЦАН,

ректор СНУ імені Лесі Українки