Головна / Публікації / Історична конференція про етнічні спільноти

Історична конференція про етнічні спільноти

30–31 травня на базі практик табору «Гарт» СНУ імені Лесі Українки відбулася Міжнародна наукова конференція «Етнічні спільноти та конфесії на Волині: історія і сучасність». Організатор заходу – факультет історії, політології та національної безпеки.

Проблемне поле конференції охопило такі питання, як-от: теоретико-методологічні засади дослідження історії етнічних спільнот і міжконфесійних відносин; історіографія та джерела етноконфесійної історії Волині; етнодемографічні процеси в історичній ретроспективі; Волинь як церковно-релігійний фронтир у Центрально-Східній Європі; етнічні спільноти в культурному просторі Волині; конфесійна мозаїка краю; монастирі на Волині: погляд крізь віки; практика повсякдення етнічних спільнот.

Голова організаційного комітету й ініціатор проведення міжнародної конференції – декан факультету історії, політології та національної безпеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктор історичних наук, професор Анатолій Шваб.

У заходу взяло участь понад 60 науковців із України та Польщі.

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО,

старший викладач кафедри документознавства та музейної справи

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело