Головна / Публікації / Іноземець розповів, чому обрав для навчання біологічний факультет СНУ

Іноземець розповів, чому обрав для навчання біологічний факультет СНУ

Навчальна діяльність країни, насправді, є потужними інвестиціями для наступного покоління. Мета мого допису полягає в тому, щоб підтримати тих друзів, які шукають факультет, де поглибити свої знання, і допомогти знайти хороший факультет для навчання. Оскільки, як свідчить досвід, для більшості молодих людей факультет має значення!

Дехто з вас, можливо, бачив мої статті про політику в моїй країні – Гані. Однак цього разу мені хотілося б написати щось про навчання на біологічному факультеті й допомогти тим, хто ще має обрати факультет для навчання.

Третій рік я є студентом спеціальності «Біологія» і незабаром отримаю свій перший ступінь бакалавра і, сподіваюся, що зможу здобути ступінь магістра.

Отже, сьогодні я збираюся назвати основні чинники, чому я вирішив навчатися на біологічному факультеті.

Як міжнародний студент, що має багаторічний досвід роботи з World Vision International як інструктор, представник Місії Надії для Гани (Mission of Hope for Society Ghana) та cпеціальний помічник International Students Care Organization (ISCO) з дипломом від Nursing & Patients Care та диплом з психології від авторитетного закладу, я не тільки знайшов біологічний факультет як чергову зупинку на своєму шляху, а й розглядаю його як найкраще місце для кар’єрного росту та здобуття високого рівня освіти.

Мені подобаються спеціальності та підрозділи, які позиціонують себе як нові «цифрові факультети», а також ті, які багаті та горді своїми традиціями, структурою та дисциплінами.

Я вирішив навчатися на біологічному факультеті з таких причин: дослідити для себе цей динамічний факультет з його гнучкою та відкритою сучасною освітньою програмою, економічною політикою, хорошими можливостями для подвійних дипломів та програмами академічної мобільності з його університетами-партнерами по всьому світу.

І ще приємно, що майже всі предмети цього семестру читаються також англійською мовою. Тепер я і мої колеги – іноземні студенти з усього світу – зможуть отримати якісні практичні навички та теоретичні знання завдяки таким чудовим можливостям біологічного факультету. Я пишаюсь, що має змогу вчитися та спілкуватися з деканом факультету, усіма професорами, доцентами і студентами.

Одуро Ебоах ГАБРІЕЛЬ,

студент біологічного факультету

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело