Головна / Публікації / Інновації у сучасному європейському освітньому просторі

Інновації у сучасному європейському освітньому просторі

Викладачі кафедри філології та методики початкової освіти педагогічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Зоряна Мацюк та Марія Фенко мали чудову нагоду побувати на II Конгресі ректорів і керівників вищих навчальних закладів «Керівництво вищою школою в юридичному, суспільному та технологічному контекстах» (9 – 10 березня 2017 р.)

Організатори – провідний центр із сучасних технологій навчання у всіх ланках освіти Edu Fakty-Uczę Nowocześnie та Державна професійна школа в м. Холм, привітно зустріли всіх учасників і приємно здивували місцем проведення – соляна копальня Велички (Краків, Польща), що додавало особливої атмосфери та оригінальності.

Провідна тема конференції – керівництво вищими навчальними закладами в юридичному, суспільному та технологічному контекстах. Вражає науковий потенціал конференції, оскільки у мальовничому осередку Польщі зібралися провідні науковці та керівники вишів. Актуальні проблеми сучасної вищої школи та перспективи розвитку було висвітлено у цікавих доповідях професора Т. Вавака, професора Б. Мухацької, Є. Бінчук, доктора М. Рембяжа та ін.

Почесні партнери представили інформаційні новинки для сучасних навчальних закладів, повели навчальний семінар «Використання нових технологій в керівництві та дидактиці вищої школи», зокрема Мацей Поляк «Інновації Lenovo в освітньому контексті» (Lenovo), Лукаш Роса «Друкований світ HP, технології, які покращують життя в сучасному світі» (HP), Петро Артович, Славомир Рутковський «Arcus EDU – інформаційні рішення для навчального закладу» (Arcus) та ін.

 

Не менш цікавим видався другий день конференції, оскільки наші викладачі взяли активну участь у дискусійній панелі «Сучасні зміни вищої освіти та перспективи розвитку», також було обговорено актуальні проблеми вищої школи сусідніх країн Білорусії, Словенії та Польщі.

Щиро вдячні організаторам конференції – головному редактору Edu Fakty-Uczę Nowocześnie Мацею Кулаку та завідувачу кафедри педагогіки Державної професійної школи в м. Холм Петру Мазуру, за високий рівень проведення, чудову атмосферу та товариську зустріч. 

Зоряна МАЦЮК, Марія ФЕНКО

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело