Головна / Публікації / «І кожен фініш – це, по суті, старт»: факультет філології та журналістики в Луцькому замку благословив у світ майже сотню бакалаврів

Початок липня в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки – час, коли відбуваються урочистості з нагоди завершення навчання бакалаврів. 6 липня (вже традиційно в стінах величного Луцького замку) відбулося вручення дипломів студентам факультету філології та журналістики. Бакалаврські дипломи отримали 46 випускників відділення україністики, 20 полоністів, 33 випускники відділення журналістики та видавничої справи.

Урочистість у Луцькому замку зібрала не лише випускників, а й їхніх рідних і близьких, яких цьогоріч було не менше, ніж винуватців події, а також викладачів, які прийшли привітати своїх студентів із важливим етапом на шляху їхнього професійного зростання. Напутні слова від декана Юрія Громика, улюблених викладачів, яких студенти вітали гучними оплесками, тепла, по-домашньому невимушена й затишна атмосфера, багато квітів, радісних усмішок, веселощів і – трішки суму, бо надзвичайно насичений, яскравий, сповнений багатьох відкриттів період життя залишився позаду…

Маємо сподівання, що більшість бакалаврів продовжить навчання на улюбленому факультеті в магістратурі. Зрештою, як би не склалася особиста доля кожного з випускників, їхні наставники бажають їм максимально реалізувати власний потенціал, завжди любити обраний фах, ніколи не переставати вчитися, з усмішкою долати всі професійні та життєві труднощі і мати добру пам’ять про факультет філології та журналістики ­– простір їхнього зростання.

Лілія ЛАВРИНОВИЧ,

факультет філології та журналістики

Світлини Олександра Зелінського

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело