Головна / Публікації / Хочеш навчатися за новою, актуальною спеціальністю, в якій поєднуються фундаментальні знання, практичні навички та новітні інформаційні технології?

У вас є можливість вступу на освітню програму «ДОКУМЕНТАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ» у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки!

В університеті триває набір на навчання на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за освітньою програмою «Документаційне забезпечення управління та інформаційно-аналітична діяльність» (спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»). Навчання здійснюватиметься на денній (ліцензований обсяг підготовки фахівців складає 50 осіб; максимальний обсяг державного замовлення – 21 місце) і заочній формах навчання (ліцензований обсяг підготовки фахівців складає 20 осіб; максимальний обсяг державного замовлення – 10 місць).

За час навчання студенти поглиблено вивчатимуть дві іноземні мови та отримають кваліфікацію: менеджер з інформаційно-аналітичної діяльності, організатор діловодства, референт.

Наші випускники працюють фахівцями з документаційного забезпечення управління зі знанням іноземної мови, службовцями в органах публічної влади та місцевого самоврядування, інформаційними аналітиками, офіс-менеджерами, помічниками керівників, інспекторами з діловодства та кадрової служби, фахівцями з архівної та бібліотечної справи, координаторами ділових презентацій та проектів, прес-секретарями в таких установах як: органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронні органи, банки і бізнес-структури, засоби масової інформації, науково-дослідні та науково-освітні установи, служби документаційного та інформаційного забезпечення управління, відділи (сектори) електронного документообігу й урядування, державні та відомчі архіви, компанії, що надають консалтингові послуги і аутсорсинг і т.д.

Хто володіє інформацією, той володіє світом! (Натан фон Ротшильд).

Хочеш володіти світом – ДІЙ!!! До 26 липня 2018 р. зареєструй заяву в електронному кабінеті на спеціальність 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (освітня програма: «Документаційне забезпечення управління та інформаційно-аналітична діяльність») у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Для участі в конкурсі при вступі на цю спеціальність необхідно подати такі сертифікати ЗНО: українська мова та література – профільний (k=0.4); історія України (k=0.25); математика або іноземна мова – на вибір (k=0.25), середній бал документа про освіту – k=0.1.

За консультацією звертайся за контактами: тел. +38 099 159 32 18; @ docmuzeum@eenu.edu.ua; FB  «Документознавство СНУ імені Лесі Українки»: https://www.facebook.com/dokumentoznavstvo.

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело