Головна / Публікації / Голова наглядової ради профінансував закупівлю оргтехніки для навчально-сервісного центру «A-B-HUB»

Голова наглядової ради профінансував закупівлю оргтехніки для навчально-сервісного центру «A-B-HUB»

Головою наглядової ради СНУ імені Лесі Українки Сергієм Мартиняком виділено 56 000 гривень для облаштування оргтехнікою навчально-сервісного центру «A-B-HUB».

Минулого року під час наради представників освіти й бізнесу ректор Ігор Коцан запропонував разом втілити амбітну ідею – створити при СНУ імені Лесі Українки навчально-сервісний центр «A-B-HUB», яку радо підтримали підприємці міста.

За задумом, навчально-сервісний центр «А-В-HUB» працюватиме у бібліотеці університету за трьома напрямами, це сертифікатні і корпоративні програми, фактично реалізовуючи освітній принцип «Навчання упродовж усього життя». В центрі заплановані такі зони як коворкінг-простір, конференц-зал, невеличка кав’ярня, зони вільного простору та відпочинку.

На даний момент в приміщенні майбутнього центру вже проведено необхідні ремонтні роботи, наступний крок – це облаштування оргтехнікою та забезпечення доступом до глобальної мережі Інтернет за технологією Wi-Fi на що й буде витрачено кошти голови наглядової ради.

Відділ зв’язків із громадськістю 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело