Головна / Публікації / Факультет психології та соціології запрошує на навчання за новою магістерською освітньою програмою «Клінічна психологія»

Факультет психології та соціології запрошує на навчання за новою магістерською освітньою програмою «Клінічна психологія»

Програма готує фахівців, які надають психологічну допомогу в державних і приватних установах, а також працюють у сфері охорони психічного здоров’я. Професійну підготовку клінічних психологів здійснюють висококваліфіковані вітчизняні викладачі, професори і психотерапевти із США та провідних закладів Європи. Слухачі програми матимуть можливість проходити діагностичну та консультаційну практики у Волинському обласному госпіталі ветеранів війни, Волинській обласній психіатричній лікарні, Волинській обласній клінічній лікарні, Лабораторії нейропсихології та психолінгвістики, а також просвітницьку практику в Управлінні охорони здоров’я.

Детальну інформацію щодо освітньої програми можна дізнатись, переглянувши ролик.

Усі бажаючі навчатися за магістерською програмою «Клінічна психологія» з 14 по 31 травня 2018 року зверніться за адресою: м. Луцьк, просп. Волі, 13, каб. 108а для реєстрації на ЗНО з англійської мови.

Контактні телефони: +380509734733; +380991730865

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело