Головна / Публікації / Факультет психології та соціології запрошує на навчання за новою магістерською освітньою програмою «Клінічна психологія»

Програма готує фахівців, які надають психологічну допомогу в державних і приватних установах, а також працюють у сфері охорони психічного здоров’я. Професійну підготовку клінічних психологів здійснюють висококваліфіковані вітчизняні викладачі, професори і психотерапевти із США та провідних закладів Європи. Слухачі програми матимуть можливість проходити діагностичну та консультаційну практики у Волинському обласному госпіталі ветеранів війни, Волинській обласній психіатричній лікарні, Волинській обласній клінічній лікарні, Лабораторії нейропсихології та психолінгвістики, а також просвітницьку практику в Управлінні охорони здоров’я.

Детальну інформацію щодо освітньої програми можна дізнатись, переглянувши ролик.

Усі бажаючі навчатися за магістерською програмою «Клінічна психологія» з 14 по 31 травня 2018 року зверніться за адресою: м. Луцьк, просп. Волі, 13, каб. 108а для реєстрації на ЗНО з англійської мови.

Контактні телефони: +380509734733; +380991730865

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело